Žena adoptuje postižené psy, které nikdo nechce, a dává jim nový život

Žena adoptuje postižené psy, které nikdo nechce, a dává jim nový život

V lesnaté oblasti v Mendonu ve Vermontu prochází stezku 6 psů v plné náladě.

Ale co je tak zvláštního na tom, že psi jsou psi? Psi milují prozkoumávání a procházky, tak co je tak zvláštního na těchto šesti?

Na rozdíl od ostatních psů mají tato čilá štěňata zvláštní potřeby – ale navzdory jejich odlišnostem si jedna žena dala za úkol dát jim život, jaký si zaslouží.

Tracey Fowlerová se stará o tyto handicapované psy.

O život s nimi se dělí prostřednictvím svého facebookového účtu The Fowler Herd. Psi, o které se stará, mají kolečka, která jim pomáhají v každodenním životě podobně jako člověku invalidní vozík

Díky těmto jednoduchým pomůckám a srdci plnému lásky dala Fowlerová těmto štěňatům život, jaký žijí ostatní psi

Její vášeň starat se o tyto speciálně postižené psy začala s německým ovčákem jménem Hayden

Hayden dostal druhý život, když mu Fowlerová pořídila vozík, který mu pomáhá v pohybu. Ukázalo se, že její důvěra a tento jednoduchý přístroj jsou vším, co potřebuje k plnohodnotnému životu.”

“Byl mým dítětem. Pral se, bojoval, dostal se do vozíku a tolik mě toho naučil,” řekla Fowlerová. Pro NBC 5 “Udělal ze mě lepšího člověka, mnohem silnějšího člověka, vyrovnaného člověka, který si uvědomuje, že když to nikdy nezkusíte, nikdy nevíte (co se stane).”

Od té doby se její rodina rozrostla ve smečku

Tom Turkey je černý labrador s neurologickou poruchou. Jeho postižení mu ztěžuje používání předních a zadních nohou.”

Díky podpoře Fowlerové si však Turkey buduje sebedůvěru, zejména když se nechává zvykat na asistenční pomůcky.

Těmto psům se věnovala natolik, že zrenovovala svůj dům.

Podle NBC zrenovovala svůj jednopodlažní dům, aby se všichni její psi, zejména ti s kolečky, mohli snadněji a bezpečněji pohybovat.

“Vždycky jsem chtěla psy,” řekla pro NBC 5. “Vždycky jsem chtěla psy,” řekla pro NBC 5. “Nikdy jsem nechtěla opravdové děti. Tohle jsou moje skutečné děti, protože, já nevím, prostě jsem vždycky milovala psy.”

A život, který těmto psům dala, je opravdu kouzelný.”

Můžete je vidět, jak si užívají normálních věcí, které by si pes užil, jako je venčení a poflakování.

Na jejich facebookovém účtu jsou také videa, která ukazují, jak společně šlapou jako smečka, jako by žádný z nich neměl místo nohou kolečka

Jedno z nejlepších videí ukazuje, jak psi běhají po sněhu a místo koleček mají vozíky vybavené lyžemi! Jak skvělé to je? Rozhodně si žijí svůj nejlepší život.”

Za své úsilí byla oceněna v pořadu Červeného kříže NBC Everyday Hero.”

Ale pro ni to, co udělala, nebylo nic zvláštního. Byla však vděčná za podporu, které se jí dostalo od komunity handicapovaných zvířat.”

“Není to o moc jiné, opravdu není,” řekla. “Tito lidé chtějí zachraňovat a chránit a zajistit, aby tito psi měli dobrý život. Je to trochu hlučné, ale o tom to je.”

Další střípky z jejich života můžete zachytit na jejich facebookovém účtu The Fowler Herd

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share