Žena jde do útulku adoptovat štěně a nakonec si odnese tři –

Žena jde do útulku adoptovat štěně a nakonec si odnese tři –

Shelly Blount nemohla ignorovat publikaci o psovi. Pes měl být utracen, protože nemohl najít domov v útulku pro zvířata v Severní Karolíně ve Spojených státech. Znepokojená žena okamžitě zavolala do centra pro zvířata, ale zvíře bylo právě adoptováno.

Přesto se domnívala, že je pravděpodobné, že se v podobné situaci nacházejí i další psi. Zeptala se tedy a bylo to jisté, byl na stejném seznamu další pes jménem Caleb, který se ocitl v nouzi, protože nedostal náhradní domov. Blount okamžitě nasedl do auta a vyrazil do útulku.

Shelly Blount

V doprovodu přítele jela z Virginie do útulku asi čtyři hodiny, aby hledala Caleba. Nebyl však jediný, byli tam další dva psi, jejichž život měl být vzat. “Zeptala jsem se na limit, kolik jich můžete adoptovat. Řekli mi, že není ani jeden. Tak jsem se rozhodl koupit všechny tři.” blount řekl.

Shelly Blount

Blount plánovala odjet sama s jedním psem, protože doma na ni už čekali tři další přátelé. Když se však dozvěděla o stavu těchto psů, rozhodla se odjela z útulku s Calebem, Charismou a Bellou. Tři psi, kteří měli dostat druhou šanci na život nemohli být šťastnější!

Shelly Blount

Počítá se: “Caleb byl tak nadšený, že ze zadního sedadla neustále rozdával polibky a pohyboval se opravdu rychle,” řekl Blount. “Bella byla tak šťastná, že ji někdo chová, že seděla mému příteli na klíně a doslova se nehýbala. Charisma, můj sladký andílek, mě doslova objímala a celou jízdu prospala.”.

Shelly Blount

Její rozhodnutí adoptovat tři psy nebylo předem rozhodnuté, ale čím si byla jistá, bylo, že je nemůže nechat na místě, kde by naposledy spatřili denní světlo. Protože si je z prostorových důvodů nemohla nechat všechny, snažila se najít vhodný domov pro Caleba a Bellu.

Shelly Blount

Blount ujišťoval: “Caleb je v novém domově u mého přítele velmi šťastný. Ta má ještě jednoho labradora, kterého miluje. Bella odešla s mým přítelem a řekněme, že jsou nerozluční.”.

Shelly Blount

Tato žena se zamilovala do Charismy, takže s největší pravděpodobností zůstane v Blountově domě, přinejmenším na jednu sezónu. Přinejmenším dokud v sobě neporodí ty malé. To byl jeden z objevů, které byly učiněny, když šla k veterináři.

Shelly Blount

Charisma je jen pár dní před porodem, takže všichni doma jsou velmi vzrušeni, protože očekávají nové členy rodiny. Mezitím, nevynechá ani okamžik, aby byla se svým zachráncem, protože nejenže zachránila život, ale také život, na který Charisma jen těžko zapomene.

Shelly Blount

Tento inspirativní příběh nás nutí přemýšlet o tom, že každý si zaslouží druhou šanci, i když tomu tak vždy není. Y že života je třeba si vážit bez ohledu na to, k jakému druhu patří.

Share