Žena požádá starého souseda o hlídání psů, když je pryč, a pak od něj dostane poštou dopis, na který nezapomene

Žena požádá starého souseda o hlídání psů, když je pryč, a pak od něj dostane poštou dopis, na který nezapomene

Vždycky je těžké, když musíte na výletě nechat své chlupáče. Ale někdy je prostě není možné vzít s sebou.

Někdy, když máme dostatečné předstihy, je umístíme do hotelu pro zvířata nebo do denní péče, aby mohli být s jinými zvířaty. Nebo se můžete domluvit s rodinou, přítelem nebo sousedem, aby se o vaše chlupáče postaral, zatímco budete pryč.

Unsplash – Josh Rakower

Zdroj:
Unsplash – Josh Rakower

Redditor SnooCupcakes8607 požádala svého souseda Roberta, zda by se mohl postarat o její chlupaté děti, zatímco ona odjela na dva týdny na dovolenou.

Má dva německé ovčáky jménem Smokey a Jennifer a kočku jménem Oreo. Odjela a vrátila se po dvou týdnech a vyzvedla si své psy z Robertova domu.

Unsplash – Eric Ward

Zdroj:
Unsplash – Eric Ward

O několik dní později dostala od Roberta poštou tento dopis. A byla to jedna z nejkrásnějších zpráv, jaké kdy byly napsány.

“Dobrý den,” stálo v dopise začíná. “Tento dopis se týká tvé dovolené před dvěma týdny a toho, jak jsi mě nechal hlídat Smokeyho, Oreo a Jennifer. Chtěla bych ti jenom poděkovat.”

Unsplash – Christian Lue

Zdroj:
Unsplash – Christian Lue

Následoval příběh, který nečekala.

V dopise se Robert popsal jako starý muž, který už tolik nechodí ven kvůli svým “neživým kloubům” Jeho otci, se kterým žil, byla na vrcholu pandemie diagnostikována rakovina tlustého střeva ve čtvrtém stadiu a od té doby zemřel.

Neměl manželku, děti ani jinou rodinu, se kterou by mohl žít. Byl ve svém domě sám a mohl zemřít ve spánku a nikdo by se to nikdy nedozvěděl.

Unsplash – Stephanie Harvey

Zdroj:
Unsplash – Stephanie Harvey

“Každý den jen tak sedím a přemýšlím, co jsem pro tento svět udělal,” říká pokračování. “Dokud jsem nepotkal Smokeyho, Oreo a Jennifer.”

Unsplash – Danae Callisterová

Zdroj:
Unsplash – Danae Callisterová

A tito tři domácí mazlíčci znovu probudili jeho život.

Unsplash – Anusha Barwa

Zdroj:
Unsplash – Anusha Barwa

“Dali mi motivaci znovu začít žít. Začala jsem se ráno brzy probouzet. Poprvé po letech jsem začal chodit na procházky ven s vašimi domácími mazlíčky. Každých 10 minut, kdykoli jsem se na vteřinu cítil smutný, zaštěkali nebo se mi otřeli o nohu a rozesmáli mě, “řekl sdílel. “Vrcholem jejich pobytu bylo, když jsem je vzal do parku. Byla to nejdelší doba, kterou jsem za poslední dobu strávil venku. Nepřineslo mi to jen interakci se zvířaty, ale také jsem se seznámil s dalšími lidmi, dal se s nimi do řeči a spřátelil se s hrstkou bližních. Byl jsem tak šťastný, že jsem si konečně zase mohl povídat s přáteli, komunikovat s ostatními a cítit se jako součást lidské rasy.”

Od té doby oznámil, že adoptoval dva psy. Chodí na pravidelné procházky do parku, kde si povídá s přáteli, které tam poznal, když byl se Smokeym, Oreem a Jennifer.

Unsplash – Alvan Nee

Zdroj:
Unsplash – Alvan Nee

Komunita Reddit si tento příběh zamilovala a sdílela své vlastní příběhy o tom, jak jim tito chlupatí společníci prostě rozjasnili den.

Objevily se příběhy o jejich rodinných psech, které rozjasnily všechny v pečovatelském domě, když navštívili svou rodinu. Byly tam příběhy o tom, jak zaměstnanci pečovatelského domu přinášeli své kočky nebo psy a nechávali je u některých pacientů.

Máte vlastní příběh o tom, jak psi a kočky rozjasnili život vám nebo někomu jinému?

Prosím, napište na SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share