Žena si v den narozenin Betty Whiteové adoptovala sladké štěně pitbulla

Žena si v den narozenin Betty Whiteové adoptovala sladké štěně pitbulla

Většina lidí si často dvakrát rozmyslí, zda si pořídit dalšího psa, když už jednoho máte.

Ne každý by to cítil stejně, zejména pokud by měl omezený prostor a prostředky. Naší povinností jako majitelů psů je zajistit jejich potřeby a dopřát jim co nejlepší život.”

Unsplash – Ryan Christodoulou

Zdroj:
Unsplash – Ryan Christodoulou

Udělat to pro jednoho psa je už pro některé náročné. Ale pokud máte místo pro více než jednoho, určitě budete chtít společníka pro svého milovaného psíka.”

Brianna se dozvěděla o zachráněném pittie z útulku Wags and Walks.”

Vydala se do útulku, aby nebohého pejska zkontrolovala. Tam uviděla Opal, zachráněnou pittie s mnoha zraněními, včetně čelisti. Měla ji křivou a oteklou a ze strany jí odhalovala jazyk.

Snímek obrazovky YouTube – The Dodo

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube – The Dodo

Brianna se nikdy nerozmýšlela. Požádala útulek, jestli by si ji nemohla vzít do pěstounské péče a vzít domů. Po několika kontrolách u veterináře a ujištění se, že její zranění jsou ošetřena, měla Opal dočasný domov, kde mohla zůstat.”

Navzdory své situaci byla velmi houževnatým psem.”

Brianna poznala, jakou energii a lásku Opal své rodině rozdává, přestože má zadrátované čelisti a musí nosit náhubek. Vítá je s dychtivostí plnou objetí a polibků.

Screenshot z YouTube – The Dodo

Zdroj:
Screenshot z YouTube – The Dodo

V útulku se nikdy nedozvěděli, co se Opal stalo. Ale podle jejích zranění si Brianna myslela, že Opal byla pravděpodobně toulavý pes, kterého srazilo auto. Byla ráda, že Wags and Walks psa zachránili a dali mu druhou šanci.”

Tehdy se Opal seznámila s Dukem, Brianniným pitbulem.”

Oba psi byli oploceni, protože Opal se stále zotavovala ze svých zranění. Bylo však vidět, jak jsou šťastní, že se potkali. Vrtěli ocasy a často si spolu u plotu “povídali”.

Screenshot z YouTube – The Dodo

Zdroj:
Screenshot z YouTube – The Dodo

V jednu chvíli oba kňučeli a funěli, kdykoli byla Opal v kleci. Brianna věděla, že je jednoho dne musí nechat, aby si spolu hráli, a bude muset prostě počkat

Naštěstí pro oba kamarády nebylo jejich čekání tak dlouhé

Brianna se podvolila a konečně odstranila plot, který Opal a Duka rozděloval. Bála se o svá zranění, ale Duke ukázal, že bude na drahou Opal opatrný. And, boy, did he prove her right!

View this post on Instagram

Jediné, co bylo smutné, bylo, že Opal viděla, jak si Duke hraje a kouše hračky, ale ona kvůli svému čumáku nemohla. Duke to nejspíš cítil, a tak se vždycky pokoušel kousnout a vyndat ho Opal z čelistí. Brianna mu to samozřejmě vyčítala.”

Po pěti měsících dostala Brianna od veterináře zelenou, aby náhubek sundala.”

Když se vrátili domů, Opal a Duke okamžitě běhali a hráli si! Viděli Opalinu pravou osobnost – veselého, aktivního a potrhlého psa, který si rád hraje. Samozřejmě s Dukem po boku.

Snímek obrazovky YouTube – The Dodo

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube – The Dodo

Brianna si uvědomila, že Opal se stala “Dukem” a nechtěla mu ji vzít.

Rozhodli se, že Opal adoptují v den narozenin Betty Whiteové!

Proč právě Betty Whiteová? Brianna říkala, že o ní vždycky žertovali, že je to jejich “malá stará dáma” A proč ne, že? Vždyť Betty Whiteová byla ta “malá stará dáma”, která z lidí vyzařovala štěstí, a přesně taková je i Opal.”

Níže se podívejte na sladké video o Opal!”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.”

Share