Žena spatřila psa přivázaného k požárnímu hydrantu se vzkazem od majitele v nesnázích

Žena spatřila psa přivázaného k požárnímu hydrantu se vzkazem od majitele v nesnázích

Když Kylie Rose Engelhardtová narazila na psa přivázaného k požárnímu hydrantu, předpokládala, že se jeho majitel za chvíli vrátí.

Uběhla však hodina a pro štěně jménem Baby Girl se nikdo nevrátil.

“[Seděla jsem s ní venku hodinu a zahřívala ji a čekala, až se někdo vrátí, ale nikdo se nevrátil,” napsala Engelhardtová na Facebook.

Vedle Baby Girl ležel batoh. Po hodině se Engelhardtová rozhodla batoh otevřít a našla v něm jídlo, pamlsky, hračky a srdceryvný vzkaz, který vysvětloval, proč byl pes opuštěn.

Engelhardtová zveřejnila na Facebooku fotografie psa, aby zjistila, zda ho někdo pozná, ale nikdo ho nepoznal. Nezbylo jí nic jiného než psa odvézt do Wisconsin Humane Society

“Dělala jsem, co jsem mohla, všichni,” napsala Engelhardtová. “Věřte mi, že i mně to láme srdce.”

Nakonec se zjistilo, proč byla Baby Girl opuštěná.”

Majitelkou byla žena bez domova, která procházela chemoterapií a kvůli svému zdravotnímu stavu se o psa nemohla dále starat. Vzdát se psa bylo to poslední, co chtěla udělat.

Bývalá majitelka obvolala sedm různých míst, aby zjistila, zda by se psa ujali.

Prosila útulek pro zvířata, aby se psa ujal, a řekla jim, že nemá na výběr.

Řekli jí, že psa může přivést, ale musí počkat do 12. dne, což žena nemohla.

Neměla tedy jinou možnost, než ji nechat přivázanou k hydrantu na místě, o kterém věděla, že bude v bezpečí před dopravou a kde ji rychle najdou.

“Bylo to nejhorší, byla to ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy v životě udělala,” řekla ABC 13 News. “Když jsem ji položila na hydrant, viděla jsem jen její obličej, že si říká, mami, co, co, co se to tady děje? Byla mým životem, ale vím, že bude na lepším místě. Já to vím. Doufám, že najde fantastickou rodinu. Zaslouží si ji.”

FOX6 News Milwaukee – YouTube

Zdroj: FOX6 News Milwaukee – YouTube

Zdroj: FOX6 News Milwaukee – YouTube

Zdroj: FOX6 News Milwaukee:
FOX6 News Milwaukee – YouTube

Wisconsin Humane Society nakonec napsala srdceryvný virální příspěvek na Facebooku, ve kterém poděkovala majiteli za to, že pro svého psa udělal to nejlepší, co mohl, poté, co mnozí majitele očernili na internetu.

Tento příspěvek se líbil více než 18 000krát a byl sdílen více než 3000krát.

“V první řadě je nám moc líto, že jste se museli rozloučit se svým nejlepším přítelem. Je vidět, jak moc jste ji milovala, a vidíme, že jste dělala, co bylo ve vašich silách, zatímco jste se potýkala s vlastními zdravotními komplikacemi a životními výzvami. Vaši lásku vidíme v tašce, kterou jste pečlivě zabalila se všemi jejími oblíbenými věcmi,” napsali.

FOX6 News Milwaukee – YouTube

Zdroj:
FOX6 News Milwaukee – YouTube

Dále ocenili pečlivý způsob, jakým byla holčička bezpečně svázána a umístěna v obydlené čtvrti.

“Vidíme vaši lásku v tom, jak šťastně a zdravě Baby Girl vypadá. A tvou lásku vidíme i ve vzkazu, který jsi jí zanechala s prosbou, aby jí někdo pomohl, když ty už nemůžeš. I když nikdy nedovolíme, aby poplatky byly překážkou, a vítáme anonymní předání, vidíme, že jste udělali to, co jste považovali za nejlepší pro své milované štěně, a jsme vděční za váš soucit.”

FOX6 News Milwaukee – YouTube

Zdroj:
FOX6 News Milwaukee – YouTube

Humane Society ujistila majitele, že Baby Girl je v bezpečí a dostává se jí spousty lásky a pozornosti.

Baby Girl musela podstoupit “zadržení tuláka”, ale brzy bude dána k adopci.

“Je na dobré cestě najít brzy svou další milující rodinu,” stálo v jejich příspěvku. “Přejeme vám všechno nejlepší a doufáme, že pokud to uvidíte, můžete si oddechnout s vědomím, že vaše Baby Girl má před sebou zářnou budoucnost.”

Poté, co se příběh stal virálním, mohla Humane Society s majitelem sdílet i některé zdroje, které komunita nabídla.

Očekává se, že Baby Girl bude dána k adopci do rodiny, která se bude moci postarat o její zdravotní potřeby. Byla u ní zjištěna cukrovka, ale daří se jí velmi dobře.

Více o jejím příběhu se dozvíte v následujícím videu.

Prosím, SDÍLEJTE tuto zprávu se svými přáteli a rodinou.

Share