Žena vidí bezdomovce tlačícího vozík s toulavými psy a ptá se ho na jeho příběh

Žena vidí bezdomovce tlačícího vozík s toulavými psy a ptá se ho na jeho příběh

Otázky nás často zavedou na místa, která jsme nečekali. Rozhovor s cizím člověkem nebo zahájení konverzace s někým, s kým jste nikdy nemluvili, se někdy může proměnit v jeden z nejpamátnějších okamžiků vašeho života.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Jednoho muže v Kalifornii oslovila žena a rozhovor oběma změnil život.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Steve žije v Kalifornii už delší dobu. Pro Steva však není život úplně jednoduchý – od roku 2001 je bezdomovcem. S těžkostmi, které denně zažívá, se dokáže těžko vyrovnat, ale má něco, co ho drží nad vodou.”

Poté, co byl Steve nějakou dobu bez domova, stále více jeho příjmů směřovalo na něco, co podle něj stálo za to.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Steve nerozhazoval peníze za nesmyslné věci; ten malý příjem, který měl, používal na péči o každého psa bez domova, na kterého narazil! Brzy si vytvořil malou partu psů, kteří na něj spoléhali, že jim poskytne jídlo a přístřeší, i když on sám ho často neměl.”

O patnáct let později se Steve rozhodl vyrazit na výlet do Indiany za svým přítelem.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Aby to bylo složitější, vezl s sebou 11 psů bez domova! Neměl auto, aby je všechny odvezl, a tak byl kreativní. Vyrobil si provizorní vozidlo z dílů kola a nákupního vozíku a něco vymyslel.”

Steve netušil, že tato cesta bude začátkem jiné kapitoly jeho života.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Když se psy na palubě šlapal po dálnici, uviděla ho žena jménem Alicia. Nejprve si ho nevšímala. To ale jen do chvíle, než si uvědomila, že Steve je vyčerpaný a potřebuje pomoc.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Zastavila u krajnice a jednoduše se Steva zeptala na jeho příběh.

Pexels

Zdroj:
Pexels

Po chvíli naslouchání Alicia věděla, co musí udělat. Oslovila místní záchranáře a řekla jim o Stevovi a jeho štěňatech a byla odhodlaná zajistit mu pomoc. Jakmile se o něm lidé dozvěděli, bylo snadné najít ochotné lidi – co by to bylo za člověka, který by nezištně pomáhal psům, kdyby to nebyl laskavý člověk?

Facebook

Zdroj:
Facebook

První, co udělali, bylo, že Steva ubytovali v motelu, který je vhodný pro zvířata, aby nemusel každou noc tábořit.

Facebook

Zdroj:
Facebook

Poté, co se na sociálních sítích objevilo několik jeho fotografií a rozeslala se výzva k finanční sbírce, pomoc se jen hrnula. Stovky lidí chtěly pomoci laskavému muži, který se celý život staral o psy!

Díky všem darům mohl každému ze svých psů pořídit potřebnou lékařskou péči A vlastní přívěs!

Facebook

Zdroj:
Facebook

Jedním pohybem ruky si Steve mohl koupit přívěs a svým psům zajistit potřebnou lékařskou pomoc. Nyní je schopen žít jiný život, než žil tak dlouho. He quite literally had an ending that people see in movies – living his best life with his dogs.

Check out the video below!

Please SHARE this with your friends and family.

Share