//function wptheme_stat() { // ?> // // Žena vzala 18 postižených psů na pláž a když začali běhat, roztálo jim srdce - carloskonig.com

Žena vzala 18 postižených psů na pláž a když začali běhat, roztálo jim srdce

Žena vzala 18 postižených psů na pláž a když začali běhat, roztálo jim srdce

Psi mají neuvěřitelnou schopnost najít radost v těch nejjednodušších věcech, což je vlastnost, která nás nikdy nepřestane hřát u srdce.

A je něco opravdu kouzelného na tom, když pes prožívá zázraky přírody.

Zatímco většina psů může bez problémů prozkoumávat přírodu, existují psi, kteří se kvůli svému postižení potýkají s problémy.

Skalnatý terén, hustý porost a vodní plochy mohou být pro psy s pohybovými problémy obzvláště obtížnými překážkami.

Artem Beliaikin/ Pexels

Zdroj:
Artem Beliaikin/ Pexels

A pak je tu pláž, ráj pro většinu psů. Rozlehlé písečné plochy a lákavé vlny představují pro naše psí společníky splněný sen.

Pro psy na vozíku však tento sen často zůstává nesplněný. A právě zde přichází na scénu Salima Kadaoui.

Caters Clips/ YouTube

Zdroj:
Caters Clips/ YouTube

Protože chápala, jakou obrovskou radost zažívají psi na pláži, byla rozhodnuta poskytnout stejnou příležitost svým 18 postiženým psům.

Jako soucitná majitelka útulku pro zvířata SFT v marockém Tangeru se Salima stará o mnoho psů, kteří byli zraněni při nehodách, a pevně věří, že těmto neuvěřitelným zvířatům poskytne druhou šanci.

Patrick Assalé/ Unsplash

Zdroj:
Patrick Assalé/ Unsplash

Salima věděla, že těmto speciálním psům s pohybovými problémy může trocha přizpůsobení a správná péče zcela změnit život.

A tak jednoho slunečného červencového dne vzala své psy, z nichž mnozí měli funkční pouze přední nohy, na pláž. Pohled, který se jí naskytl, byl přímo úchvatný.

Představte si, že odpočíváte na pláži a najednou uslyšíte rozruch. Vzhlédnete a spatříte 18 psů na vozíčcích, jak se radostně prohánějí po písku, vrtí ocasy a srdce mají plná nespoutaného štěstí.

Caters Clips/ YouTube

Zdroj:
Caters Clips/ YouTube

Mezi touto rozkošnou skupinou psů byli malí corgiové a majestátní němečtí ovčáci, kteří si užívali svobody, kterou jim nabízel jejich vozík.

Sledovat je, jak si hrají, závodí a dopřávají si rozkošných rošťáren, stačilo k tomu, aby se každému v očích zaleskly slzy radosti.

Jednomu drzému corgi se dokonce podařilo vytrhnout Salimě botu, což nám hravě připomnělo, jakou bujnost tito psi vyzařují.

Další dojemná scéna ukazovala psa, který hravě popadl kolo invalidního vozíku svého kamaráda a oba se proháněli po pláži, jako by jim bylo všechno jedno.

Caters Clips/ YouTube

Zdroj:
Caters Clips/ YouTube

Salimina nezištná mise a srdceryvné video jejích psů na pláži zasáhly srdce tisíců lidí.

O své svatyni mluví s nadšením: “Celkem máme v rezervaci téměř 600 zvířat, včetně psů, koček, oslů a opic.” Všichni se o ni zajímají

Caters Clips/ YouTube

Zdroj:
Caters Clips/ YouTube

Obětavost a láska, s jakou se stará o blaho těchto zvířat, je opravdu chvályhodná a inspirující.

Saliminy činy nám připomínají, jaký vliv může mít jediný člověk na změnu života těch, kteří to nejvíce potřebují.

Čin Salimy Kadaoui, která vzala své postižené psy na pláž, nejen naplnil naše srdce radostí, ale také v nás zanechal hlubokou lekci vděčnosti a vytrvalosti.

Radost a nadšení, které tito úžasní psíci navzdory svému postižení vyzařují, nám dojemně připomínají, že životní překážky by nám nikdy neměly bránit v přijetí krásy a zázraků, které nás obklopují.

Caters Clips/ YouTube

Zdroj:
Caters Clips/ YouTube

Salima si svým soucitným duchem a neochvějnou oddaností zvířatům, o která se stará, vysloužila obdiv a uznání lidí z celého světa.

Podívejte se sami na srdceryvné video níže!

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

Share