Ženě řekli, že starší čivava “nesnáší děti”, ale ona ji pak seznámila s dcerami

Ženě řekli, že starší čivava “nesnáší děti”, ale ona ji pak seznámila s dcerami

Říkali, že tento starší pes nemá rád děti. Ale Maria, která má dvě malé dcery, ho přesto adoptovala.

Tuto starší čivavu pojmenovala Winston Shingle Decker. A navzdory tomu, co jí bylo řečeno, Winston Shingle Decker miluje děti. Nebo možná Winston miluje jen její děti?

Mariiny dcery a Winston spolu dělají spoustu věcí. Chodí spolu spát. Společně jedí. Leží na gauči a dívají se společně na televizi.

A Winston je celou dobu v pohodě s nimi. K holkám chová jenom lásku.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Je to také proto, že Maria a její děti ho od chvíle, kdy vstoupil do jejich života, zasypávají láskou.

Téměř celý život byl týraným psem. Když Winstona dostali, utrpěl v záchranném útulku několik zranění. Ze záchranného útulku si odnesl zranění hlavy. Navíc je na jedno oko úplně slepý, protože ho tam pokousal jiný pes.

Winston neměl nejlepší život a Maria je odhodlaná zajistit, aby se cítil milovaný každou minutu každého dne.

Diváci, kteří video viděli, Marii poděkovali za to, že si Winstona, psího seniora se speciálními potřebami, adoptovala. Není snadné se o takového psa starat. Celá její rodina se však angažovala.

“Takové vzácné video. Bůh vám žehnej za záchranu tohoto dítěte,” Janet řekl.

“Jaká krásná rodina. Učí je tak cenné lekce. Úžasné rodičovství, děkuji za pomoc malému,” jobe2231 přidáno.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

A Maria měla jednu odpověď, která vystihovala, proč Winstona zachránila.

“Každý den se snažím, aby žil svůj nejlepší život… zaslouží si to !!!” Maria odpověděla.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Adopce psa seniora, a navíc psa se speciálními potřebami, je poměrně náročná a jen málo lidí se rozhodne převzít tuto zodpovědnost.

Budete muset opravdu věnovat svůj čas a ujistit se, že jste k dispozici, abyste se o ně mohli starat. Navíc někteří z nich, jako Winston, mohou pocházet z týraných a traumatizujících domovů. Budete jim muset věnovat mimořádnou péči a lásku, protože sebemenší detail nebo čin může být pro ně spouštěčem týrání.

Podle Organizace Šedá tlama, existuje pět věcí, nad kterými byste se měli zamyslet, než si adoptujete psa seniora a psa se speciálními potřebami.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Musíte být finančně připraveni.

Psi se speciálními potřebami a starší psi mohou vyžadovat specifický výcvik, specifické vybavení, speciální rampu vybudovanou ve vašem domě nebo autě nebo speciální dietu. A to může stát peníze. Pokud si nejste jisti, kolik to může stát, zeptejte se rodičů zvířat se speciálními potřebami.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Buďte emocionálně připraveni.

Už víte, že nakonec odejdou, jen nevíte kdy. Připravte se tím, že budete mít plán, jak se s jejich smrtí emocionálně vyrovnat.

S adopcí musí být srozuměna celá rodina.

Péče o psa seniora se speciálními potřebami bude emocionálně, psychicky i fyzicky vyčerpávající. Nemůžete to být jen vy. Potřebujete pomoc. A v tomto případě doufejme, že si vaše rodina bude vzájemně pomáhat a pomáhat vašemu psovi.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Musíte si upravit svůj životní styl.

Proto je nejlepší, když vám pomáhá celá rodina, abyste se v péči o psa mohli všichni střídat. Budete muset upravit svůj životní styl. Nemůžete být celé hodiny pryč a nechávat psa samotného doma. Když půjdete ven, budete možná potřebovat speciální vybavení, aby se mohl volně pohybovat. Záleží na tom, co váš pes potřebuje.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Zjistěte, proč to děláte.

Proč adoptujete psa seniora se speciálními potřebami? Proč jste ochotni přizpůsobit svůj život péči o ně? Než adoptujete psa seniora se speciálními potřebami, poznejte své důvody a ujistěte se, že jsou to důvody pádné.

Podívejte se na video níže a zjistěte, jak Winston změnil názor na děti.

Prosím, SDÍLET se svými přáteli a rodinou.

@mariashingle #rescuechihuahua #besties #sweetboy #rescuesarethebest❤️ #specialbond❤️ #winstonshingledecker #loverboy surrender – Natalie Taylor

Share