Ženě řekli, že starší čivava “nesnáší děti”, ale ona ji pak seznámila s dcerami

Ženě řekli, že starší čivava “nesnáší děti”, ale ona ji pak seznámila s dcerami

Říkali, že tento starší pes nemá rád děti. Ale Maria, která má dvě malé dcery, ho přesto adoptovala.

Pojmenovala tuto starší čivavu Winston Shingle Decker. A navzdory tomu, co jí říkali, Winston Shingle Decker děti miluje. Nebo možná právě její děti Winston miluje?

Mariiny dcery a Winston spolu dělají spoustu věcí. Chodí spolu spát. Společně jedí. Leží na gauči a dívají se společně na televizi.”

A Winston s nimi celou dobu jen tak pohodově sedí. Má pro holky jenom lásku.”

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Je to i proto, že ho Maria a její děti od chvíle, kdy jim vstoupil do života, zasypávají láskou.

Téměř celý život byl týraným psem. Když Winstona dostali, utrpěl v záchranném útulku několik zranění. Ze záchranného útulku si odnesl zranění hlavy. Navíc je na jedno oko úplně slepý, protože ho tam pokousal jiný pes.”

Winston neměl nejlepší život a Maria je odhodlaná zajistit, aby se cítil milovaný každou minutu každého dne.”

Diváci, kteří video viděli, Marii děkovali za to, že si Winstona, staršího psa se speciálními potřebami, adoptovala. Není snadné se o takového psa starat. Ale celá její rodina se tomu věnovala.”

“Takové vzácné video. Bůh vám žehnej, že jste zachránili tohle dítě,” řekla Janet .

“Jaká krásná rodina. Učí je tak cenné lekce. Úžasné rodičovství, děkuji, že pomáháte malému,” přidal se jobe2231 .

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

A Maria měla jednu odpověď, která vystihovala, proč Winstona zachránila.

“Každý den si dávám záležet na tom, aby žil svůj nejlepší život… zaslouží si to !!!” Maria replied.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Adopce psího seniora, a navíc psa se speciálními potřebami, je poměrně náročná a jen málo lidí se rozhodne vzít na sebe tuto zodpovědnost.

Budete muset opravdu věnovat svůj čas, abyste si byli jisti, že jste k dispozici, abyste se o ně mohli starat. Navíc někteří z nich, jako Winston, mohou pocházet z týraných a traumatizujících domovů. Budete jim muset věnovat zvýšenou péči a lásku, protože sebemenší detail nebo čin pro ně může být spouštěčem týrání.”

Podle The Grey Muzzle Organization existuje pět věcí, nad kterými byste se měli zamyslet, než adoptujete psa seniora a psa se speciálními potřebami.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Musíte být připraveni finančně.

Psi se speciálními potřebami a senioři mohou vyžadovat specifický výcvik, specifické vybavení, speciální rampu vybudovanou ve vašem domě nebo autě nebo speciální dietu. A to může stát peníze. Pokud si nejste jisti, kolik to může stát, zeptejte se rodičů zvířat se speciálními potřebami.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Buďte připraveni i emocionálně.

Už teď víte, že nakonec odejdou, jen nevíte kdy. Připravte se tím, že budete mít plán, jak se po jejich smrti emočně vyrovnat.”

S adopcí musí souhlasit celá rodina.”

Péče o psa seniora se speciálními potřebami bude emocionálně, psychicky i fyzicky vyčerpávající. Nemůžete to být jen vy. Potřebujete pomoc. A v tomto případě doufejme, že tu bude vaše rodina, která si navzájem pomůže pomoci vašemu psovi.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Potřebujete upravit svůj životní styl.

Proto je nejlepší, když vám pomáhá celá rodina, abyste se v péči o psa všichni střídali. Budete muset upravit svůj životní styl. Nemůžete být celé hodiny pryč a nechávat psa samotného doma. Když půjdete ven, budete možná potřebovat speciální vybavení, aby se mohl volně pohybovat. Záleží na tom, co váš pes potřebuje.

TikTok – mariashingle

Zdroj:
TikTok – mariashingle

Víte, proč.

Proč adoptujete psa seniora se zvláštními potřebami? Proč jste ochotni přizpůsobit svůj život péči o ně? Zjistěte si své důvody a ujistěte se, že jsou to silné důvody, než adoptujete psa seniora se speciálními potřebami.”

Podívejte se na video níže a uvidíte, jak Winston změnil názor na děti.”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

@mariashingle #rescuechihuahua #besties #sweetboy #rescuesarethebest❤️ #specialbond❤️ #winstonshingledecker #loverboy ♬ Surrender – Natalie Taylor

Share