Zoo musela oddělit papoušky, protože nepřestali nadávat

Zoo musela oddělit papoušky, protože nepřestali nadávat

Jestli je nějaké místo, které děti vždy rády navštěvují, pak je to zoologická zahrada. Různá zvířata uvnitř zoo děti udržují v úžasu a plném údivu.

Zatímco většina zvířat je roztomilá a tichá, jak se na ně chodí dívat děti a rodiny, existují také případy, kdy se tato zvířata stávají nevhodnými příklady, z nichž mohou malé děti čerpat nápady.

V londýnské zoo, bylo pět papoušků odstraněno z dohledu návštěvníků kvůli nadávkám.

Ano, čtete správně. Těchto pět papoušků si nadává jako o život a stává se špatným příkladem pro malé děti, které procházejí kolem.

Nejprve, papoušci, kteří mluví, jsou roztomilí a rozkošní. Zábavné mohou být i nadávky, ale ty ptáci obvykle dělají jen v několika málo případech.”

To, co bylo dříve roztomilé a legrační, se změnilo v totální válku mezi sprostými ptáky.”

Poslouchat ptáky, kteří mluví jako lidé, může být tak zábavný zážitek, zejména pro malé děti, které ještě nevědí, že papoušci mohou při správném výcviku také mluvit. Když však tito ptáci začali mluvit sprostě na adresu hostů, najednou už nejsou tak roztomilí.

View this post on Instagram

A post shared by Lincolnshire Wildlife Park (@lincswildlifepark)

Někteří lidé považují za legrační slyšet nadávky od ptáků, ale rozhodně to není dobrá věc, pokud jde o mladé hosty. Jak tedy zoologická zahrada výtržnost řešila?

Park divoké přírody přijal opatření a odstranil pět afrických papoušků šedých z dohledu veřejnosti.

Po vyhodnocení a aby rodiče nemuseli odvracet následky nadměrného nadávání, které by slyšeli, park pro volně žijící zvířata rozhodl, že ptáky od sebe nakonec oddělí a odstraní je i z veřejné expozice.

Papoušci se zřejmě vzájemně popouzejí, a tak vedení umístilo ptáky do různých částí parku, aby se nemuseli vidět a nezačali si opět nadávat do modra.

Instagram – lincswildlifepark

Zdroj:
Instagram – lincswildlifepark Dost brzy se ukázalo, že mají zálibu v mluvení nepříliš dobrým jazykem:

Instagram – lincswildlifepark

Zdroj:
Instagram – lincswildlifepark

“Většina papoušků se venku krčí, ale těchhle pět si to z nějakého důvodu vychutnává.”

Ačkoli si hosté nestěžovali, vedení se přesto rozhodlo odstranit je z veřejné expozice, aby se děti nenaučily sprostá slova.”

“Když vám papoušek řekne, abyste si šli sednout, lidi to velmi pobaví,” řekl Steve. “Vyvolalo to velký úsměv v opravdu těžkém roce.”

Instagram – lincswildlifepark

Zdroj:
Instagram – lincswildlifepark

Share