//function wptheme_stat() { // ?> // // Ztracená kočka si lehne a čeká pod vlastním plakátem – - carloskonig.com

Ztracená kočka si lehne a čeká pod vlastním plakátem –

Ztracená kočka si lehne a čeká pod vlastním plakátem –

Luis je jméno kočky, která se ztratila z pozemku svých majitelů. Znepokojení adoptivní rodiče zveřejnili fotografie na sociálních sítích a také vyvěsili na ulicích plakáty s podobiznou milovaného kocourka.

Díky těmto akcím si uživatel sociální sítě Twitter mohl zvláštním způsobem představit ležící kočku. Ukázalo se, že si lehl pod plakát, na kterém je uvedeno, že se Luis ztratil. Jako by si myslel, že právě tudy se dostane domů.

Většina koček se po určité době nenajde. V případě Luise je však působivé, že i když byla veškerá naděje více než ztracená, kočka zřejmě litovala, že odešla z domova.

Camila Castoldi je jméno argentinské ženy, která Luise našla a natočila krátké video, které poslala jeho znepokojeným adoptivním rodičům. “Luisi, zdá se mi, příteli, že jsi chtěl být nalezen. Chtěl být nalezen! řekla Camila ve svém videu.

Camila je velmi pozorná žena, která neprojevila žádný náznak lhostejnosti k této krásné kočce a odpovídajícím plakátům. Možná by si jiný člověk s jiným způsobem bytí této situace nevšiml.

Od té chvíle se mezi Camilou, Luisem a adoptivními rodiči vytváří velmi dynamické přátelství. Vzájemně si vyměňují osobní fotografie, včetně momentek s touto konkrétní kočkou. Camila nejenže udělala dobrý skutek, ale také získala bezpodmínečné přátele.

Share