//function wptheme_stat() { // ?> // // Hasič se spustí do studny, aby zachránil štěně, a to mu poděkuje objetím – - carloskonig.com

Hasič se spustí do studny, aby zachránil štěně, a to mu poděkuje objetím –

Hasič se spustí do studny, aby zachránil štěně, a to mu poděkuje objetím –

Chybný sestup psa zlatého retrívra do díry byl středem pozornosti tisíců lidí, kteří viděli příspěvek na Twitteru. Podle všeho se psovi dostalo pozornosti hasičů vyvolávající různé reakce.

Věrnost zvířat je jednou z nejdůležitějších lekcí, které se můžete od přírody naučit. Jejich bezpodmínečná láska a vděčnost je ukázána v tomto příběhu. Pes svou vděčnost projevil nezapomenutelným způsobem.

Po vytažení psa z úzké díry se tento psík začal pohybovat s úmyslem poděkovat svému zachránci. A není divu, záchranář mu zachránil život.

Toto plemeno je známé tím, že má jemnou, inteligentní a láskyplnou povahu. Jsou také velmi hraví a učenliví k dětem a málokdy projevují negativní postoj k cizím lidem.

“Jsou to velmi vděčné bytosti.”říká jeden z více než 25 000 pozitivních komentářů ke slavné záchranné akci. Každé video, které ukazuje zachráněné štěně, je nepochybně projevem náklonnosti některých lidí, kterým na nich záleží.

“Velmi dojemné, takové poděkování”; “Jaké zlatíčko”. “A ještě mu říkají zvířata, chci být zvíře”, byly některé komentáře, které ukazují na potřebu projevit v této době empatii s těmito zvláštními bytostmi.

“Od těchto ušlechtilých bytostí se můžeme mnoho naučit.”řekl další uživatel zmíněné sociální sítě, který poděkoval profesionálům za jejich práci na tomto konkrétním problému. “Díky všem hasičům, kteří bez ohledu na druh zachraňují životy.” Přestože se tato událost stala před několika lety, dodnes je jasným příkladem toho, že stále existují lidé, kterým záleží na jakémkoli druhu života, i když nepatří k jejich vlastnímu druhu.

Share