//function wptheme_stat() { // ?> // // Pes běží za autem v naději, že si ho jeho obyvatelé osvojí – - carloskonig.com

Pes běží za autem v naději, že si ho jeho obyvatelé osvojí –

Pes běží za autem v naději, že si ho jeho obyvatelé osvojí –

Valia Orfanidou, žena žijící v Řecku, jela ve večerních hodinách po prašné silnici, ale podařilo se jí ve zpětném zrcátku spatřit.. bílé štěně s černými skvrnami, které energicky běželo za autem.

Nemohla uvěřit svým očím, jela dál a myslela si, že ji ten malý pes přestane sledovat, ale nikdy se to nestalo. Valia má však velmi citlivé srdce a v její práci jde především o to, aby malá zvířata, jako je toto, mohla žít plnohodnotný život.

Je záchranářkou zvířat a má možnost poskytnout podrobnosti o každé záchranné akci, kterou provádí díky neustálým příspěvkům, které zveřejňuje na své facebookové stránce tzv Second Chance Animal.

SCARS

Vyjadřuje svou hybnost tím, že během rozhovoru poskytnutého digitálnímu médiu říká The Dodo: “Napadlo mě: ‘Ale ne, další. V Řecku je 3 až 5 milionů toulavých psů. Zdejší ulice jsou jako útulek s otevřeným vstupem: kdo už svého psa nechce, nechá ho na ulici, jiná možnost není.”.

SCARS

Po několika minutách zastavil vůz a hledal způsob, jak se k němu přiblížit, aniž by se rozjel, protože by mohl být přirozená reakce na to, jak se cítil vyděšený. Netrvalo však dlouho a získal si jeho důvěru.

SCARS

E ila vypráví příběh o tom, co se stalo po jejich prvním setkání: “Když jsem zastavil, schoval se pod kola auta. Pokaždé, když se přiblížil, schoval se, a když jsem se vrátil o pár kroků zpět, vylezl z úkrytu a štěkal na mě, jako by mi chtěl něco říct”.

Jednou valia štěně zvedla a nastoupila s ním do autabyl strašně nadšený. Před cestou domů však bylo nutné udělat zastávku u veterináře, aby se ujistil, že je vše v pořádku.

SCARS

Jmenoval se Bandi a už není na ulici. Je velmi zdravý a hravý jako všechna štěňata. Brzy z něj bude krásný dospělý pes, “Je samostatný a má silnou mysl. [Pero] velmi loajální a žije, aby se učil, valia uzavírá.

SCARS

Naštěstí byl malý pes adoptován rodinou, která mu dává veškerou náklonnost a lásku, kterou si zaslouží. V novém domově nebude mít nouzi o jídlo, ani se nebude muset znovu toulat po ulicích a hledat obživu.

Jeho vývoj je nanejvýš uspokojivý, štěně přestalo být štěnětem a stalo se dospělým, které se začleňuje do milující rodiny.

SCARS

Share