//function wptheme_stat() { // ?> // // Hrdá maminka jezevčíka pořizuje rozkošné fotografie s novorozenými štěňátky - carloskonig.com

Hrdá maminka jezevčíka pořizuje rozkošné fotografie s novorozenými štěňátky

Hrdá maminka jezevčíka pořizuje rozkošné fotografie s novorozenými štěňátky

Porodit jen jedno mládě je dost velký úkol, proto budeme vždy obdivovat zvířata, která dokáží porodit celý vrh najednou, a to zcela bez úlevy od bolesti! Přestože zvířata nejspíš nevědí, co se děje, jsou to naprostí vojáci a o svá miminka se začnou starat od chvíle, kdy je přivedou na svět

Ve skutečnosti není nic sladšího než vidět mateřskou maminku, takže když jsme narazili na naprosto rozkošné fotky jezevčíkovy novopečené maminky, prostě jsme věděli, že se zamilujeme!

Ale ještě rozkošnější je, že tato novopečená maminka stihla vtěsnat mateřskou fotku ještě před narozením svých dětí, a to je ta nejskvělejší věc navíc, jakou jsme kdy viděli.

Babybybecca není cizí výroba ručně vyráběných dětských čepiček a hezkých doplňků. Talentovaná háčkovatelka prodává své rozkošné výrobky ve svém obchodě Etsy a na svém Instagramu sdílí roztomilé fotky těchto výrobků. Becca přijímá spoustu zakázek na zakázku, ale jednoho dne v listopadu 2016 obdržela velmi unikátní objednávku.

Jezevčice čekala každým dnem vrh a její lidská máma chtěla tuto událost oslavit ručně vyrobenými čepičkami – samozřejmě pro štěňata. Byla také vznesena žádost o speciální obleček ve velikosti jezevčíka na těhotenské focení a Becca věděla, že takovou jedinečnou příležitost nemůže odmítnout!

Těhotenské focení se vydařilo a Becca se hrdě podělila o fotografii s popiskem:

“Tak tahle maminka právě porodila děti a co děláte po těhotenském focení? Novorozenecké focení. dnes se rodí 6 malých čepiček ve velikosti štěňátek!!!”

Becca pak ušila šest malých štěněcích čepiček v tyrkysové, bleděmodré, lila, růžové, modré a bledězelené barvě a dala si záležet, aby na obou stranách zůstaly otvory, ze kterých budou každému štěněti trčet ouška. Když konečně nastal den, kdy se štěňátka narodila, jejich lidská maminka jim nasadila čepičky a vypadala tak rozkošně, že je musela vyfotit!

Ale to nebylo všechno. Majitelka štěňátek se také postarala o to, aby se pyšná maminka vyfotila se svými krásnými dětmi, a my se nemůžeme vynadívat, jak rozkošně všichni vypadají! Už jste někdy viděli krásnější rodinnou fotku?

View this post on Instagram

Tahle štěněčí rodinka se zase piplá po celém internetu. Malinké čepičky jsou zakázkovým háčkovaným výtvorem BabyByBecca a fotku pořídila velmi talentovaná @belindasolphotography #puppylove #babybybecca #customcrochet #crochetphotoprops #newbornphotography

Příspěvek sdílel Rebecca Monroe (@babybybecca) dne

Myslíme si, že fotky z psího porodnictví jsou geniálním způsobem, jak si navždy uchovat ty krásné vzpomínky! Naprosto se nám líbí i doplněk v podobě Becciných háčkovaných kloboučků. Podívejte se na babybybecca na další její krásné návrhy.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share