Lidé na internetu mají problém uvěřit, že tato podivně vysoká kachna je skutečná

Lidé na internetu mají problém uvěřit, že tato podivně vysoká kachna je skutečná

Ukázalo se, že ne každá kachna se rodí stejná, tahle je totiž naprosto obrovská.

Tato kachna se od ostatních svých kachních vrstevníků odlišuje, a to doslova i obrazně.

Majestátně vyhlížející zvíře, které žije na univerzitě v Yorku, dostalo také příhodné jméno “Long Boi” a měří 28 centimetrů. Jeho šířka je zhruba stejná jako u běžné kachny a člověk by skutečně začal věřit, že Long Boi je kříženec žirafy.

Ukázalo se, že Long Boi je vlastně kříženec plemen kachny indické běžecké a kachny divoké.

V jeho genetické výbavě se však určitě něco pokazilo, což způsobilo prudký růst až gigantismus.

When you take a look at pictures of Long Boi, všichni ostatní kačeři prostě vypadají jako trpaslíci.

Samozřejmě netrvalo dlouho a toto dvounohé zvíře se stalo slavným a pro mnohé dokonce vyhlídkovou atrakcí. Naštěstí zůstává v univerzitním kampusu, takže se mu dostává pozornosti v podstatě jen od studentů a akademického personálu, kteří tohoto chlapíka zřejmě milují.

O Long Boiově původu toho nikdo moc neví.

Jednoho dne se prostě objevil v univerzitních parcích a od té doby tam žije. I když Long Boiova popularita vzrostla teprve nedávno, kačer je tam vlastně už od roku 2019.”

Existuje pár studentů univerzity, kteří na něj rádi dohlížejí a starají se o jeho pohodlí, a dokonce pro dlouhého kačera vedou účet na Instagramu. Všechna jeho dobrodružství můžete sledovat na adrese @longboiyork

V současné době sleduje kačerův instagramový účet téměř 25 000 lidí. Stává se z něj docela vlivný člověk na sociálních sítích!

Rezidentní kachna divoká/kačer indický @ UoY. Vypadá trochu jinak, ale v srdci je hodný a chytrý boi,” stojí v jeho životopisném popisu.

Pan Long Boi má dokonce vlastní merchandise.

Redbubble Samolepky, láhve na vodu, zápisníky, magnetky, hrnky, trička – long boi může ovládnout váš každodenní život, pokud budete chtít.

Mezi studenty má long boi docela vysokou hodnotu vtipu a memu, což se odráží i v dostupném merchi.

Biolog na univerzitě o něm dokonce napsal článek, ve kterém rozebírá jeho vlastnosti a (ne)výhody ve srovnání s jeho vrstevníky.

zde je stručný úvod. Longboi je kachna žijící na Kampusu Západ a je křížencem typické kachny divoké a kachny indické běžecké. Je oblíbený všemi, od studentů a zaměstnanců až po návštěvníky univerzity. Je snadno k poznání díky svému charakteristickému tvaru a velikosti indického běžce; dlouhému krku, vysokému postoji a charakteristickému běhu,” napsala Natalia Kubala.

ale na samotném long boiovi nic nestudovali ani neexperimentovali, protože to opravdu není potřeba. Ten článek byl spíš ze zájmu než cokoli jiného.”

“Longboi je fantastickým členem rozmanité a dynamické univerzitní fauny a zaslouží si status celebrity jako vzácný člen komunity kachen indických běžců.”

View this post on Instagram

View this post on Instagram

A post shared by Long boi (@longboiyork)

Long Boi zůstává výjimečným obyvatelem studentského kampusu a právem je tam považován za superstar.

Check out a cute video of Long Boi wooing a student below!

Please SHARE this with your friends and family.

Share