Muž zachránil 45 psů a pustil je na svobodu na svém pozemku

Muž zachránil 45 psů a pustil je na svobodu na svém pozemku

Je srdcervoucí pomyslet na všechny psy na světě, kteří potřebují dobrý domov. V našich útulcích je bohužel spousta zvířat, která nikdy nepoznají, jaké to je – protože některá z nich jsou přehlížena kvůli svému plemeni, věku, zdravotním problémům nebo z jiných důvodů, které nemohou ovlivnit

Ti, kteří pomáhají zachraňovat nebo se starají o tato nebohá stvoření, jsou jako andělé na zemi. Adopce psa z útulku je také skvělý způsob, jak pomoci zachránit život. Ale jeden muž z Kanady se rozhodl udělat víc než jen to. Ve skutečnosti adoptoval desítky psů!

Instagram/somedogsareangels

Zdroj:
Instagram/somedogsareangels

Mark Starmer a jeho rodina žijí na velkém pozemku v Britské Kolumbii.

Svůj domov proměnili v útočiště pro 45 adoptovaných psů. Přesně tak, 45. Všechna zvířata dostávají nekonečné množství lásky, péče a spoustu prostoru k běhání. Mají dokonce čtyři akry oploceného pozemku, kde si mohou pejsci hrát!

View this post on Instagram

A post shared by Mark Starmer (@somedogsareangels) on

Záchranná organizace Marka a jeho ženy se jmenuje “Někteří psi jsou andělé.”

Rodina se věnuje záchraně psů a poskytuje jim “domov navždy”, který si zaslouží. Kromě toho, že přivádějí zvířata do své vlastní milující domácnosti – pomáhají také spojovat ostatní se záchranářskými psy také.

Pixabay/Pezibear

Zdroj:
Pixabay/Pezibear

O svůj příběh se dělí se světem.

Na webových stránkách Some Dogs are Angels rodina uvádí pozadí svého zajímavého příběhu a podrobnosti o poslání organizace, které spočívá v záchraně “avatarů” (alias andělů). Mark také provozuje stránku na Instagramu, kde zveřejňuje fotografie jejich rozkošných psíků.

Vysvětluje:

“Jsem dogaholik, autor trilogie ‘Někteří psi jsou andělé’, ‘Kvůli psům’ & ‘Postaví se prosím skutečný vůdce?’. These are ALL my dogs!”

View this post on Instagram

Je však velmineobvyklé, aby jich tím prošly desítky najednou! Video začíná tím, že všichni jejich mazlíčci jsou za brankou, která stojí mezi domem a výběhem.

YouTube Screenshot

Zdroj:
YouTube Screenshot

Syn páru otevře branku a pustí je.

Najednou na dvůr vběhne hejno psů, kteří vypadají radostně, jak jen to jde. Skoro jako by pouštěli partu školáků na přestávku! Vrtí ocasy, někteří štěkají a pohledy na jejich tváře vás zahřejí u srdce.

Screenshot YouTube

Zdroj:
Screenshot YouTube

Pejsků je celá řada a všichni mají u Starmersů krásný život.

Stačí se podívat na klip a je jasné, že jsou zdraví a je o ně dobře postaráno. Podle webových stránek organizace je potřeba více než tuna psího žrádla měsíčně, aby se uživili! Pejsci navíc vypadají šťastně, bezstarostně a milovaně.

Screenshot YouTube

Zdroj:
Screenshot YouTube

Mark natáčí psy z jiného úhlu, aby je ukázal, jak se pohybují po rozlehlém pozemku.

Řekněme, že to vypadá, že si to užívají – a těžko si představit, že by někdy nastala nudná chvíle. Mark to komentuje: “Všichni jsou v pohodě:

“Všichni divoce pobíhají a zkoumají všechno možné.”

Snímek obrazovky YouTube

Zdroj:
Snímek obrazovky YouTube

Ne každý může dělat to, co Mark a jeho rodina. Nicméně každá pomoc je vítána, když jde o zvířata bez domova!

Podívejte se na video níže a uvidíte, jak to vypadá, když jsou “osvobozeny” desítky psů najednou.

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share