Návštěvníky safari parku vřele a přítulně přivítá obrovský lev

Návštěvníky safari parku vřele a přítulně přivítá obrovský lev

Ruské návštěvníky čekala nečekaná událost, když se vydali na prohlídku za zvířaty. Zdarma se s nimi pomazlila velmi mohutná kočka.

Na YouTube nahrál Oleg Zubkov LION-MAN, obrovský lev se rozhodl přivítat hosty svou přítomností. Velká kočka doslova došla až k autu a nastoupila k návštěvníkům.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Kocour se všem postavil na klín a snažil se vmáčknout své mohutné tělo na muže a ženy, kteří byli nyní šokováni jeho chováním.

Král džungle, jistě. Jeden z nejsmrtonosnějších predátorů na světě a věčný oblíbenec dětí je při správném výcviku jen další mazlivou kočkou.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Dovolili byste tomuto lvu, aby se s vámi mazlil?

Silné, kompaktní tělo a mohutné přední končetiny, zuby a čelisti určené ke stahování a zabíjení kořisti jsou způsobem, jakým příroda říká, abyste si s těmito čtyřmetrovými a desetimetrovými predátory nezahrávali.

Ale pohlazení po hlavě a objetí tohoto obrovského těla by je zřejmě mělo uklidnit.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Lvi jsou jedním z nejchladnějších a nejikoničtějších obrázků, když požírají velká zvířata, která váží od 100 do 1000 kilogramů, jako jsou zebry a pakoně, když je kamery zachytí v akci.

Stačila by však tomuto přívětivému lvu kočičí konzerva?

“To je prostě ta nejkrásnější věc, jakou jsem kdy viděl. Takhle široce jsem se už dlouho neusmíval. Podívejte se, jak to stvoření vrní a hýří čistou láskyplnou energií. Úžasné, jak když se odstraní nedostatek, převládne láska.” říká divačka Angela Marie.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Člověk se musí divit, jak ty lvy vychovali.

Musí to být úžasná práce. Taková, která vyžaduje neuvěřitelnou odvahu a vysokou toleranci k bolesti. Všechna rizika jsou tu, a i když jsou tito lvi roztomilí, jejich základním instinktem je lovit

Ale jsou to interaktivní tvorové.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Lvi jsou nejspolečenštější kočkovité šelmy na světě, žijí ve skupinách příbuzných samic, kterým se, jak všichni víme, říká smečky

Smečka může čítat až 40 jedinců. Dospělí, subdospělí, lvi ve věku od 2 do 4 let a mláďata. Některé mají jednoho nebo více stálých samců.

Samice loví potravu, a jakmile je ulovena, musí se rychle najíst. Jakmile přijde samec, může si kořist vychutnat sám.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Ale tomuhle lvovi to může být jedno. Chce si jen najít přátele. Je pravděpodobné, že to nejsou první lidé, se kterými přišel do styku!

YouTube

Zdroj:
YouTube

Možná byli tito lvi vycvičeni, aby považovali lidi za svou smečku. Očividně tu nejsou pánem, takže uznávají svého trenéra jako alfu. Prostě se chovají jako koťata.”

Obrovští.”

YouTube

Zdroj:
YouTube

A teď, co kdybychom se v budoucnu skutečně mohli starat o lvy v našich domovech?”

Představte si, že se chovají jako kočky, jen jsou mnohem větší. Pak se s nimi můžete mazlit jako tito návštěvníci. No, někteří z nich uhnuli z cesty, ale chápete to.”

Podívejte se níže, jak vřelý a přátelský byl tento lev!”

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.”

Share