//function wptheme_stat() { // ?> // // Pejsek čeká na autobus vedle svého človíčka a ujišťuje se, že je v bezpečí – - carloskonig.com

Pejsek čeká na autobus vedle svého človíčka a ujišťuje se, že je v bezpečí –

Pejsek čeká na autobus vedle svého človíčka a ujišťuje se, že je v bezpečí –

Jakmile psi přijmou člověka za člena své rodiny, projevují neuvěřitelnou věrnost. Jakmile si osvojí události související s lidskou rutinou, nemají problém se těmto činnostem přizpůsobit.

Přesně to je vidět na audiovizuálním materiálu, který ukazuje, jak malý bílý pes každé ráno doprovází školačku. Jakmile dokončí svůj jízdní řád a vrátí se domů stejným dopravním prostředkem, čeká pes na stejné zastávce.

Výše uvedená videa se stala virálními mezi většinou uživatelů sociální sítě asijského původu. Protože však lidstvo v dnešní době potřebuje důvody k úsměvu, stal se příběh upozorňující na psí chování slavným.

Videa nahrála sama matka dívky, která s úžasem sleduje, jak pes nemá jiný úmysl než zkontrolovat, zda dívka nastoupí do školního autobusu. Při některých příležitostech se pokouší nastoupit i do autobusu.

Protože se toto chování stalo zvykem, všichni řidiči školní dopravy psa znají. Nehledě na to, že i ostatní děti, které obývají jednotku, chtějí s věrným psem komunikovat.

“I když je to ještě malý pes, dokáže rozeznat zvuk školního autobusu. Dělá to pro mou dceru každé ráno a odpoledne.” se o matce zmínila na sociálních sítích, která se o příběh zajímala.

Komentáře na sociálních sítích, nikdy nepřestane udivovat, jeden z nich byl následující: “Psi rozumí všemu. Prostě neumějí mluvit. Tento výraz byl nejčastěji používaný pozorovateli výše uvedených videí.

“Tyto děti jsou chytré a loajální. Když jim dáte jídlo, zůstanou vám věrní po celý život.” uvedl další uživatel asijské sociální sítě.

Share