Pejsek trvá na tom, aby ho pracovníci před spaním přikryli dekou –

Pejsek trvá na tom, aby ho pracovníci před spaním přikryli dekou –

Princ je jméno pitbulla, který měl domov a milujícího a milujícího majitele něha. Po celou dobu pobytu v tomto domově mu nic nechybělo. Ale kvůli velmi nešťastným okolnostem se o něj jeho majitel již nemohl starat.

Rozhodnutí opustit ho bylo pro něj velmi těžké. Přestože svého mazlíčka miloval, neměl jinou možnost než ho nechat u kamaráda z dětství. Tato žena vzala Prince jednoho dne na procházku a on se utrhl z vodítka a už se nevrátil.

Prince se ujal zvířecí útulek Mohawk Hudson Humane Society, kontaktovali ženu a ta slíbila, že si ho vyzvedne, ale nezodpovědně se neukázala. Od té doby je Prince na stejném místě a vše se pro něj změnilo.

“Trvalo nám to dlouho. I když jste se k němu přiblížili, seděl na zádech, krčil se a třásl se. Obvykle jste ho našli schouleného vzadu v ložnici.” takto popisuje proces získávání Princovy důvěry ředitelka centra.

Ve snaze vytvořit vhodnější prostředí pro krásného psa, který vypadal velmi sklíčeně, začali pracovníci centra provádět opatření. Aby se Prince cítil pohodlněji, položili přes něj před spaním deku.

“Jeden ze zaměstnanců se s ním mazlil v boudě a on se zvedl na postel. Přikryl ho dekou a zjistil, že se mu to opravdu líbí a že se díky tomu cítí pohodln씑, zmínil se ředitel.

Share