//function wptheme_stat() { // ?> // // Chlapec vidí, že je jeho štěněti zima, a popadne deku, aby ho přikryl – - carloskonig.com

Chlapec vidí, že je jeho štěněti zima, a popadne deku, aby ho přikryl –

Chlapec vidí, že je jeho štěněti zima, a popadne deku, aby ho přikryl –

Nejkrásnější vztahy, které mohou vzniknout mezi dítětem a psem, jsou vždy podbarveny něhou. Některé se vyvíjejí, jako by byly sourozenci z jedné rodiny, a dokonce mají stejné rodiče.

Rodiče se o ně s láskou starají a jsou svědky nádherné interakce, která může být předána potomkům. Příkladem může být příběh mezi chlapcem a jeho psím mazlíčkem, který se schovává, aby se odvážně postavil mrazu.

Video ukazuje malého psa, který se nedotýká pozornosti ustaraného dítěte, které je velmi pozorné na změny počasí. Rozhodl se tedy, že půjde pro všechny deky, které najde, a začne ho do nich balit.

To je pro něj dobré“slyšíme malého chlapce, jak si dokončuje omotávání štěněte kolem zad. Psík sice zřejmě nechápe, co se děje, a nevypadá ani moc pohodlně, ale přesto se z místa nevzdaluje.

“Jsi šťastný? Jsi moc hodný kluk, velmi trpělivý.” “Jsi moc hodný kluk, říká chlapec svému kamarádovi. Chlapcova pozornost vůči psovi je projevována s těmi nejlepšími úmysly. Otec, který toto počínání zaznamenává svým mobilním telefonem, je slyšet, jak se v průběhu této dynamiky usmívá.

Video se během několika dní stalo virálním a vyvolalo mnoho pozitivních reakcí.

Je docela pozoruhodné, jak masy reagují na jakoukoli pozornost dítěte, které postrádá sociální komplexy, které obklopují starší. Je čas probudit v sobě dítě, aby se tento svět stal lepším místem.

Share