//function wptheme_stat() { // ?> // // Pan bere své štěně do práce na motorce, aby nezůstalo doma samo - carloskonig.com

Pan bere své štěně do práce na motorce, aby nezůstalo doma samo

Pan bere své štěně do práce na motorce, aby nezůstalo doma samo

Starší muž jménem Manuel vozí na motorce svého milovaného psa a jede do cíle své cesty. Tím méně si byl vědom toho, že je v době, kdy se tak děje, fotografován.

Fotografie pana Manuela byla pořízena v Argentině a nápadné je, kdo ho doprovází jako druhý pilot. Je to jeho čtyřletý pes, který se jmenuje Chelo. A soudě podle snímků, nedělají jeden od druhého vůbec nic.

Sedmdesátiletý muž a Chelo jsou živoucím příkladem toho, že věk není překážkou úžasného přátelství. A protože don Manuel nemá auto, aby se mohl pohybovat, psovi to zřejmě nevadí a přizpůsobí se stávajícímu dopravnímu prostředku, a nejen to, on si to užívá.

Oba bydlí v Roca, Argentina. Chelo je v životě tohoto muže od roku 2017. Je však třeba poznamenat, že tento pes během prvního společného roku s donem Manuelem málem nepřežil, protože málem přišel o život kvůli vážnému zdravotnímu postižení.

Ačkoli byl již mimo nebezpečí, nyní Don Manuel, kromě toho, že ho každý den bere s sebou, nevynechá jedinou schůzku s veterinářem. Pro jeho přepravu na motorce mu upravila prkno, aby mohl cestovat ve stoje.

Manuel se pohybuje velmi opatrně, aby Chelo kvůli jakémukoli pohybu nespadl. Tento motorkář se nespokojil jen s tím, ale navrhl pro Chelo i speciální helmu a další doplňky pro její pohodlí.

Mezi příslušenstvím, Chelo má brýle a vestu pro mrazivé dny. Manuel si je vyrobil vlastníma rukama a Chelo je nosí, jako by je nosil celý život. Také v souvislosti se světovou zdravotní situací nosí Chelo masku na čenichu.

Není divu, proč tyto snímky obletěly svět, protože kromě toho, že jsou jasným odrazem tohoto vztahu plného lásky. Také ukazuje zodpovědný přístup tohoto muže, který nepoužívá věk jako výmluvu, aby se vyhnul svým povinnostem.

Share