//function wptheme_stat() { // ?> // // Pejsek ze všech sil objímá ženu, která ho právě zachránila – - carloskonig.com

Pejsek ze všech sil objímá ženu, která ho právě zachránila –

Pejsek ze všech sil objímá ženu, která ho právě zachránila –

V útulku Augusta Animal Services v Georgia City, byl pitbul, který potřeboval kontakt s adoptivním domovem, který by měl v nejbližší době získat. O psa jménem Peety se měla starat Lia Domingo, dobrovolnice centra.

Když dobrovolnice přicházela do útulku, její pohled se zaměřil na psa s postiženým okem jménem Penny. Roční směska corgiho neměla žádné nápadníky k adopci.

Fond Pixel

Deborah Kirklandová, výkonná ředitelka záchranného centra, ho informovala o Pennyině situaci. Na tomto typu záchrany se podílejí různé instituce, jako je například Pixel Fund, které zpracovávají mnoho informací o těchto potenciálních zvířatech.

“Když jsem ji viděla, (dotklo se) to mého srdce, protože byla velmi vyděšená a ne příliš reagovala. Byla nervózní. První den se na mě nechtěla ani podívat. Prostě se stáhla zpátky.” lia se zmínila.

Fond Pixel

Jednou z věcí, která Lia znepokojovala, bylo, že neexistují žádná místní záchranná centra, která by se o tohoto krásného psa starala.

Takže po vyplnění potřebných papírů, Lia naložila oba psy do auta a vydala se na cestu do Sparty v Georgii. Tam na ni čekala Dedee Nystromová, další dobrovolnice, která se měla o Peety postarat.

Fond Pixel

Cestou mu zavolali z útulku a požádali ho, aby se vrátil, protože se objevila rodina pitbula. Musel se tedy otočit a nechat psa u jeho skutečné rodiny.

Když žena musela opustit Peetyho, aby se setkala se svou rodinou, musela opustit i Penny. Slíbila si tedy, že se pro ni vrátí. A tak také učinila.“Chtěla mě jen obejmout. Dokonce vrtěla ocasem. A já jsem řekl: ‘Jo, to jsem já, pamatuješ si mě’.” lia řekla.

Fond Pixel

Psík stále projevoval radost i uvnitř vozidla. “Musel jsem řídit jednou rukou, protože kňourala, jako by říkala ‘pohlaď mě, pohlaď mě’.”lia přiznala, že pes se jí nikdy nepustil.

Pixelový fond

Po vyšetření veterinářem bylo zjištěno, že pes má srdeční vadu. V současné době se jí dostává potřebné péče, je stále energičtější a zdravější a dostala nové jméno Chloe Olivia.

Fond Pixel

“I když jsme nezachránili pitbula… stál nám v cestě, abychom objevili Chloe Olivii, známou také jako Penny, a zachránili jsme tuto malou holčičku, která si tolik zaslouží novou rodinu a nový život. V záchranářství vždycky říkáme: “Všechno se děje z nějakého důvodu”deborah Kirklandová uzavřela.

Fond Pixel

Share