Pes omdlí poté, co dva roky neviděl svého majitele

Pes omdlí poté, co dva roky neviděl svého majitele

Pokud váš pes neomdlí vzrušením z toho, že se s vámi opět setkal, chyběli jste mu vůbec?

To je jedna z otázek, kterou si Rebecca Svetina nikdy nemusí lámat hlavu, protože její pes Casey skutečně omdlel vzrušením. Pro Casey a Rebeccu to bylo dlouhé dvouleté odloučení, ale jejich shledání bylo velmi výjimečným okamžikem. Casey se chtěla ujistit, že její matka ví, jak moc jí chybí, a nedokázala zůstat v klidu, potichu, nebo dokonce občas úplně vzhůru.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Rebecca Svetina musela být kvůli pracovní příležitosti oddělena od svého milujícího knírače Caseyho na celé dva roky. Ani Rebecca nebyla blízko, byla úplně mimo zemi. Rebecca a Casey bydlely společně v Murrysville v Pensylvánii, ale Rebecca se musela kvůli své kariéře přestěhovat do Slovinska.

Casey by musela svou matku postrádat dlouhé dva roky, než by se dočkala překvapivého shledání.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Když musí majitelé opustit své mazlíčky na delší dobu, mnoho majitelů se obává, že na ně zapomenou, ale nemusíte se bát.

Wag Walking vysvětluje: “Dokud vás vaše štěně spojuje se šťastnými a láskyplnými vzpomínkami, očekávejte od svého chlupatého nejlepšího přítele čistou a naprostou radost. Může na vás skákat, dávat vám uslintané pusinky, nebo dokonce kňučet, štěkat či výt, protože nedokáže zadržet své štěstí… Jindy vás nemusí hned poznat podle obličeje (zejména pokud už je to nějaký čas a vy jste se změnili!). Vaše štěně to však pochopí, možná bude jen trvat malý čichový test, než se mu rozsvítí žárovka!”

YouTube

Zdroj:
YouTube

Wag Walking podrobně popisuje, že studie prokázaly, že čím delší je odloučení, tím více se váš psík bude těšit, až vás znovu uvidí.

YouTube

Zdroj:
YouTube

To je vidět ve chvíli, kdy Caseyiny oči přistály na mamince, její vzrušení ji přemohlo

Casey nemůže přestat kňučet a milovat svou mámu. Reakce šokuje Rebeccu, která se nedokáže přestat smát ani udržet úsměv na tváři. Takovou reakci na návrat domů nečekala. Neví, co má dělat, a tak si sedne na zem, aby zůstala Casey nablízku. Na Casey je toho všeho příliš a okamžitě omdlí a padá na záda.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Rebecca rychle zkontroluje Casey, která stále nedokáže ovládnout své emoce a znovu omdlí.

Rebecca začne Casey konejšit, aby se uklidnila, a získá zpětně pomoc od toho, s kým Casey poslední dva roky žila. Casey zůstává vzrušená i přes své štěkání a kňourání na matku. Casey nemůže uvěřit, že je její matka konečně doma, a hodlá jejich shledání velmi hlasitě komentovat.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Casey se znovu ocitá v matčině náručí a nemůže uvěřit, že se jí to nezdá. Casey je nejšťastnější dívka na světě, že má svou matku doma. Rebecca chce všechny diváky ujistit, že Casey je po dvou omdleních zcela zdravá. Casey šla na kontrolu k veterináři, kterému dokonce ukázala video

Casey dostala čistý štít, prostě šťastnější pes, který má mámu doma.

YouTube

Zdroj:
YouTube

Shledání Casey a Rebeccy bylo zhlédnuto více než 53 milionkrát! Podívejte se na něj sami, v plném znění, přímo pod článkem.

Prosím, Sdílejte to se svými přáteli a rodinou.

Share