Podle sousedů si rodina přišla pro věci z domu, ale ne pro psa

Podle sousedů si rodina přišla pro věci z domu, ale ne pro psa

Denně se v nich ocitají tisíce opuštěných domácích mazlíčků. Mnohá z nich opustí jejich nezodpovědní majitelé a nechají je napospas osudu, mají problém najít přístřeší a potravu. Naštěstí existují dobří lidé, kteří si nedají pokoj, dokud se o opuštěná zvířata nepostarají a neposkytnou těmto zanedbaným zvířatům láskyplný domov.

Mnoho zvířat opuštěných svými majiteli končí v útulcích na smrt

Pexels

Zdroj:
Pexels

Pohled na opuštěné zvíře je srdcervoucí. Zbaveni lásky a pohodlí domova se tito kdysi věrní společníci potulují po ulicích bez úkrytu před živly. Protože mnohé útulky jsou přeplněné, přijímají ztracená zvířata jen na krátkou dobu, než je utratí.”

Boo byl jen jedním z mnoha psů, které jejich majitelé opustili.

Sousedka zveřejnila snímek pitbula, který spí na matraci před domem svého bývalého majitele

YouTube – Inside Edition

Zdroj: YouTube – Inside Edition

Zdroj: YouTube – Inside Edition

YouTube – Inside Edition

Srdcervoucí snímek Booa spícího na staré matraci se objevil na internetu poté, co ho sousedka jeho bývalých majitelů zveřejnila na facebookové stránce pro psy. Požádal okolní detroitské útulky, aby se ho ujaly, ale nikdo se neobjevil.

S Booem to vypadalo špatně. Protože se ho žádný útulek nechtěl ujmout, zdálo se, že je odsouzen strávit noc pod širým nebem. Tehdy se objevil nepravděpodobný hrdina, který zachránil situaci!

YouTube – Inside Edition

Zdroj:
YouTube – Inside Edition

Mike Diesel, zakladatel organizace Detroit Youth and Dog Rescue, uviděl srdcervoucí fotografii a přiskočil na pomoc

Nevědomky byl Boo na cestě! Mike Diesel, zakladatel Detroit Youth and Dog Rescue – neziskové organizace, vyjel Booa zachránit a odvézt do útulku!

“Jen tam tak ležel a byl to jeho věrné já,” řekl Diesel v říjnu časopisu The Dodo. “Polštáře byly stále na matraci. Jako věrný pes čekal, až se jeho pán vrátí.”

THATS MY BOO

Posted by Detroit Youth & Dog Rescue on

Skutečný profesionál, Mike strávil hodiny sezením a povídáním si s Booem, aby se ujistil, že je v pohodlí a připravený na cestu do bezpečí! Poté odvezl Booa k veterináři, aby ho vyšetřil na zdravotní stav a poskytl mu potřebnou lékařskou pomoc.

BOO se učí hrát 🐶❤️

Vloženo Detroit Youth & Dog Rescue dne

Obklopen veškerou láskou a vřelostí, kterou Mike nabízel, Boo se rychle zotavil

Mike se o svého nového společníka staral a zveřejňoval aktuální informace o Boových pokrocích na facebookové stránce své organizace, kde jeho příspěvky získaly stovky lajků. Zveřejnil také video s názvem “Návštěva Booa”, na kterém vidíme, jak se s pitbulem mazlí a zahrnuje ho láskou, kterou si zaslouží!

Jak se dnes BOO probudil 😀😊😌🐶❤️

Zveřejnil Detroit Youth & Dog Rescue dne

“Tak jsem rád, že psa adoptovali, vypadá, že má kámoše na celý život,” uvedl jeden z komentujících.

“Moc děkujeme za záchranu tohoto sladkého miminka. Žádný pes si nezaslouží být takhle opuštěný. Vím, že mu všichni najdete skvělý domov, a děkuji za aktuální informace. Všichni jste skvělí!” Julie z Kalifornie napsala.

YouTube – Inside Edition

Zdroj: YouTube – Inside Edition

Zdroj: YouTube:
YouTube – Inside Edition

Boo brzy našel nový domov, ale na svého zachránce nikdy nezapomněl

Když Mike vzal Booa do pěstounské rodiny v Detroitu, nečekal, že žena, která se ho ujala, se do něj zamiluje a o několik měsíců později ho formálně adoptuje!

BOO se má SKVĚLE!!!!!
🐶❤️

Zveřejnil Detroit Youth & Dog Rescue dne

“Boo jí pravidelně kuřecí roštěnky a svíčkovou a je nadmíru rozmazlený,” řekl Diesel. “Mohu ho často navštěvovat, což mě těší. Byl jsem za ním už asi šestkrát až osmkrát a je nadmíru spokojený se svým novým životem.”

Mike má opravdu velké srdce a my můžeme jen zatleskat jeho laskavosti a obětavosti, která Booovi navždy změnila život a z noční můry udělala pohádku!

Prosím, SDÍLEJTE to se svými přáteli a rodinou.

Share